18 травня 2024, субота

Кіровоградські таеквондисти зупинилися у кроці від бронзи

З 28 по 30 листопада у Черкасах проходив Кубок України з таеквон-до (ITF) серед кадетів, юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь і кіровоградські спортсмени, повідомляє кореспондент Златополя.

Серед кіровоградців чемпіонами турніру стали: Андрій Піценко, Денис Шепель та Андрій Васьковський. Срібло здобули четверо таеквондистів: Наталія Конюх, Владислава Лягаєва, Єгор Подурець та Валентин Матюшенко. Стільки ж кіровоградців завоювали бронзу турніру: Микола Гунько, Артур Периханян, Лілія Діордієва та Катерина Таратура.
У загальнокомандному заліку наші спортсмени посіли четверте місце. Для того аби увійти у трійку кращих, нашим хлопцям та дівчатам не вистачило лише однієї золотої медалі. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени із 17 областей.