20 квітня 2024, субота

Україна розгромила Косово на виїзді (ФОТО)

Вчора, 6 жовтня у груповому матчі до Чемпіонату світу збірна України з футболу розбила збірну Косово на виїзді.
Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.
Не дивлячись на жахливі погодні умови: сильний дощ та вітер, збірна України перемогла збірну Косово з рахунком 0:2. І хоч вболівальники з експертами були впевнені у легкій перемозі нашої збірної, національна команда Косово дала нам гідний опір. І навіть перший гол був забитий гравцем супротивників на 60 хвилині, хоч і у власні ворота. Таким чином Леарт Пакарада відкрив рахунок в цьому матчі.
 Покінчив з усією інтригою в матчі Андрій Ярмоленко, забивши контрольний м`яч у ворота супротивників на 89 хвилині. Наступним супротивником синьо-жовтих буде збірна Хорватії, матч з якими вирішить чи вийде наша команда в плей оф на Чемпіонат світу в Росії.