29 квітня 2024, понеділок

Синьо-жовті програли у контрольному матчі червоно-білим на власному полі (Фото)

Вчора, 9 жовтня збірна України програла збірній Хорватії з рахунком 2:0 в рамках кваліфікації на Чемпіонат світу 2018, який відбудеться в Росії.
Про це повідомляє кореспондетн сайту Златопіль
Подаючи величезні надії, наша збірна чудово відіграла перший тайм, створюючи безліч моментів та загострюючи гру. Завершився він з рахунком 0:0. Зокрема, можна виділити гру нашого замляка Євгенія Коноплянки, який мав чудову можливість забити в середині першого тайму.
Другий тайм пройшов не так позитивно, він і став вирішальним для України в цьому чемпіонаті. На 62 хвилині Андрій Крамарич забив у ворота Пятова. А вже на 70 хвилині зробив дубль, забивши останній, вирішальний гол в цьому матчі.
Нагадаємо, що для виходу в плей-оф Чемпіонату світу Україні потрібна була тільки перемога.