27 квітня 2024, субота

Результативний тиждень для футболу Кіровогрдащини

Сьогодні, 29 жовтня, відразу дві команди УПЛ, що представляють Кіровоградщину, показали результативну гру.
Про це повідомляє Златопіль.
Почалося все з матчу Зірка Ворскла, що відбувся у Кропивницькому, на якому господарі перемогли гостей з рахунком 1:0. Відзначився Олексій Чічіков, забивши на 19 хвилині матчу, що принесло 3 очки його команді в турнірній таблиці УПЛ і дозволило зайняти 8 місця.
Другим був матч Зоря Олександрія, в якому гості хоч і не отримали перемоги, проте змусили господарів йти з поля, опустивши голови. Все це тому, що в першому таймі з воріт Олександрії воротар двічі мусив витягати м`яча. Відкрив рахунок Юрі Фрейтас, забивши гол на 13 хвилині матчу. Збільшив рахунок Артем Громов, забивши на 33 хвилині, скориставшись помилкою захисника Олександрії. А на 54 хвилині Олександрія сказала, що інтризі бути в цьому матчі. Підтвердженням цьому був гол Сергія Старенького,а на 70 хвилині, вдаривши з великої відстані забив Валерій Бондаренко, зрівнявши рахунок. Варто також зазначити, що на 80 хвилині гравець Зірки, Віталій Пономар, отримав червону картку і був вилучений з поля. Після чого Зоря активізувалась і Олександрія ледь не пропустила гол у власні ворота. Взявши одне очко у матчі, Олександрія посідає 10 місце в турнірній таблиці УПЛ