30 вересня 2024, понеділок

Кіровоградські спецпризначенці – другі на “Кубку героїв спецназу”

«Кубок героїв спецназу» відбувся у Вінниці 1 серпня. Серед учасників змагань – військові окремого полку спеціального призначення, пишуть «Новини Кіровоградщини» з посиланням на сайт Міністерства оборони України.
Участь у змаганнях взяли шість команд-учасниць, а саме: військовослужбовці частин спеціального призначення Збройних Сил України, Національної гвардії України, ветерани військ спецпризначення, волонтери та збірна штабу командування Повітряних Сил Збройних Сил України.
Голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Сливинський на урочистому відкритті підкреслив, що подібний футбольний турнір в Україні проводиться вперше.
Згідно регламенту змагань, шість команд були розбиті на дві групи – по три команди у кожній – шляхом жеребкування.
За підсумками групових протистоянь у головному матчі турніру зустрілися команда Повітряних Сил «Авіатор» (м. Вінниця) та окремого полку спеціального призначення з Кіровограда. Два тайми по 20 хвилин зафіксували нічию.
Переможця обирали шляхом футбольної лотереї — серія післяматчевих пенальті, де фортуна з рахунком 3:2 посміхнулася Вінничанам, які й отримали головний кубок змагань.