29 квітня 2024, понеділок

Юний олександрієць став чемпіоном України з автокросу

Юний гонщик з Олександрії Данило Крисько завоював золото у Чемпіонаті України з автокросу 2015 року. Про це повідомляє «Моя Олександрія».
13-річний Данило виступав на спортивно-кроссовом автомобілі "Баггі" у класі "1ю" серед спортсменів у віці десяти-чотирнадцяти років.
В рамках чемпіонату відбулося чотири етапи в даній категорії. Змагання були напруженими. Молодий олександрієць виграв два етапи. Ще у двох – прийшов другим.
За сумою чотирьох етапів Данило заробив 60 очок і посів перше місце. Свого найближчого конкурента, Дмитра Антошина з Маріуполя, він обійшов на 16 очок.

Нагородження переможців планується в Києві 19 грудня. Від церемонії Данило очікує не лише нагород, а й дозволу федерації брати участь у наступному чемпіонаті в класі кузовних легкових автомобілів "7а".
Говорячи простіше, юний гонщик збирається пересісти з баггі на "вісімку" і вийти на один трек з дорослими спортсменами.