29 квітня 2024, понеділок

Кіровоградка взяла Кубок України з кульової стрільби

Впродовж п’яти днів, із 12 по 16 жовтня у Вінниці проходив Кубок України зі стрільби кульової, учасниками якого стали 150 спортсменів. Про це Златополю повідомили в прес-службі Кіровоградської міської ради.

У складі збірної Кіровоградської області виступали учні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» і обласної школи вищої спортивної майстерності.

Володаркою Кубку України цьогоріч стала Тетяна Селедцова, яка на турнірі виконала норматив Майстра спорту України. У змаганні чоловіків Олександр Зайцев завоював бронзову нагороду. Ще одна кіровоградська спортсменка Альона Шевченко також потрапила до фіналу змагань та виконала норматив Майстра спорту України. Тренує спортсменів Ілгам Ібрагімов.