05 травня 2024, неділя

Кіровоградська «Зірка» перемогла киян

Сьогодні, 7 листопада, в рамках 16-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги, футбольний клуб «Зірка» поїхав у гості до одного з основних конкурентів за вихід до Прем’єр-ліги – ФК «Оболонь-Бровар».

Як пише кореспондент Златополя, кіровоградська команда почала домінувати з самого початку матчу. І на 17-й хвилині вдалося забити перший м’яч. Зі штрафного відзначився Андрій Бацула. А до кінця першого тайму гравці «Зірки» збільшили свою перевагу. З пенальті забив Олександр Кучеренко. Та все ж кіровоградцям не вдалося залишити свої ворота «сухими». Вже у компенсований арбітром час, господарі змогли відквитати один м’яч, після чого пролунав фінальний свисток. Тож цей матч кіровоградська команда перемогла з рахунком 2:1. У наступному турі "Зірка" вдома зустрінеться з «Гірником-Спорт».