05 травня 2024, неділя

Кіровоградщина: “Олександрія” достойно тримала удар “Шахтаря”

Матч ФК «Олександрія» з лідером Ліги Парі-матч ФК «Шахтар» закінчився очікуваною перемогою останнього з рахунком 2:3 (1:2), пише «Гречка»
У 14-му турі Чемпіонату України «Олександрія» влаштувала достойний поєдинок супернику. Перший гол забили на 13-й хвилині у ворота олександрійців, однак ті зрівняли рахунок. А вже у другому таймі «Шахтар» збільшив свою перевагу до двох м'ячів.
Автором третього голу став найкращий бомбардир нинішнього чемпіонату Алекс Тейшейра, результативно замкнувши на 54-й хвилині флангову передачу від партнерів. На цьому команда Луческу не зупинилася і створила ще декілька небезпечних моментів. Вже по закінченню ігрового часу, «Олександрія» забила «Шахтарю», перебуваючи в меншості. Героєм гри став Віталій Пономар, який у першій компенсованій хвилині ударом головою після флангового навісу скоротив до мінімуму відставання – 2:3.

ФК «Олександрія» – «Шахтар» (Донецьк) – 2:3 (1:2)
ФК «Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Мягков, Пономар, Полярус (Чорній, 76), Запорожан – к/к, Голенков (Матвєєв, 35), Чеботаєв, Шендрік, Коломоєць (Козак, 68), Басов. Запасні: Рудик, Степанюк, Старенький, Банада. Головний тренер – Володимир Шаран.
«Шахтар»: Каніболоцький, Срна – к/к (Коваленко, 71), Ордець, Ракіцький, Шевчук, Степаненко, Дентіньо, Тейшейра, Тайсон, Марлос (Веллінгтон, 46), Гладкий (Феррейра, 65). Запасні: Сарнавський, Кучер, Бернард, Едуардо. Головний тренер – Мiрча Луческу.
Попередження: А.Шендрік (9), С.Чеботаєв (51), Ю.Коломоєць (57) – Т.Степаненко (16), В.Шевчук (28), А.Каніболоцький (90+1), А.Тейшейра (90+3)
Вилучення: А.Шендрік (31 – друге попередження), А.Тейшейра (90+3)
Голи: 0:1, Дентіньо (14); 1:1, Запорожан Андрій (16 – з пенальті), 1:2, Гладкий Олександр (43), 1:3, Тейшейра Алекс (54), 2:3, Пономар Віталій (90+1).