19 травня 2024, неділя

Кіровоградські баскетболісти двічі перемогли «Орексім»

Кіровоградські баскетболісти БК «Золотой вєк» переграли миколаївський «Орексім», на їхньому майданчику у двох іграх чергових турів вищолігового Чемпіонату України, пише «Гречка».
У першій грі господарі запропонували кіровоградцям конкурентний баскетбол у перших двох чвертях, в яких вони чинили гідний опір не дозволяючи нашим баскетболістам вийти вперед на солідну відстань. Лише наприкінці другого відрізку команда Андрія Білозерського вирвалася вперед та пішла на велику перерву з 7-очковою перевагою (36:29). Надалі БК «Золотой вєк» узяв гру під контроль і довів її до закономірної перемоги – 74:57. Найвищу результативність серед гостей у цій грі показав Гліб Бузько – 24 очка.
БК «Орексім» (Миколаїв) – БК «Золотой вєк» (Кіровоград) – 57:74 (17:18, 12: 18, 17:24, 11:14).
У другій грі наші баскетболісти врахували помилки і не дозволили суперникам нав’язати свою гру, з кожною чвертю нарощуючи гандикап. Врешті-решт кіровоградці довели рахунок до розгромного 91:45. Найбільше для цього зусиль на майданчику доклав зусиль Микита Мизь, який зробив дабл-дабл – 28 очок 14 підбирань.
БК «Орексім» (Миколаїв) – БК «Золотой вєк» (Кіровоград) – 45:91 (8:17, 10:25, 7:23, 20:26).