30 квітня 2024, вівторок

10 таеквондистів з Кіровоградщини відправлять на Чемпіонат Європи та Світу

З 18 по 20 лютого в м.Харків проходив Чемпіонат України з Таеквон-до ІТФ. У змаганнях брали участь 400 таеквондистів з 13 регіонів країни. Цей турнір став відбором на чемпіонат Європи  у квітні в Греції та чемпіонат світу в червні в Болгарії.
Спортсмени змагались у 4 видах програми: особистий туль та спарринг, силове розбивання та спецтехніка.
Збірну нашої області представляли спортмени з ДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та спортсмен из Компаніївки.
Чемпіонами України стали: Сухомлин Владислав, Васьківський Андрій, Діордієва Лілія та Дубовик Ярослав.
Срібну медаль здобули: Таратута Катерина, Конюх Наталья, Лягаєва Владислава, Конюх Олег.
Бронза в активі: Вареника Івана, Касьяненка Руслана, Піценко Андрія, Шепеля Дениса, Періханяна Разміка та Гуньки Миколи.
Зовсім трохи не дотягнув до медалі Радецький Данил та Бутурліменко Павло – в результаті вони зайняли 5 місце.
Тренують спортсменів Садовий Дмитро, Литвиненко Олег, Конопацький Андрій, Зюнзя Ігор.
За підсумками Чемпіонату України, вісім спортменів нашої області братимуть участь у Чемпіонаті Європи і двоє на чемпіонаті світу в Болгарії.