28 лютого 2020, п’ятниця

ПФК “Олександрія” утримує позицію однієї з кращих команд України

За результатами першої половини сезону 2018-2019, ПФК Олександрія займає 3 місце в рейтингу УПЛ. Вище знаходяться тільки Шахтар і Динамо.
Про це повідомляє Спортивна Кіровоградщина, інформує Златопіль.
“Олександрія” лише на один гол забила менше, ніж “Динамо” – 26 проти 27 м’ячів. Команда Володимира Шарана значно частіше забивала у другому таймі – 10 проти 16, на останні 15 хвилин матчів доводиться сім забитих голів. Примітно, що і пропускала “Олександрія” після перерви вкрай рідко – лише п’ять разів, менше тільки у “Динамо” – 4.
“Олександрія” – одна з найкращих команд чемпіонату з використання стандартів. 11 завершилися взяттям воріт, більше тільки у “Олімпіка” – 13.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футбoльний клуб Кірoвoградщини мoже залишитися без oснoвнoгo гoлкіпера
Команда Володимира Шарана знаходиться в нижній частині турнірної таблиці за володінням м’ячем – в середньому 48% ігрового часу. Менше тільки у “Арсеналу-Київ”, “Чорноморця” і “Львова”. Також олександрійці не багато “рухають” м’яч, всього 403 за гру, менше тільки одесити і “Львів”. Для порівняння “Шахтар” володіє м’ячем 68% і робить 672 передачі.
Євген Банада з шістьма голами посідає шосте місце в списку найкращих бомбардирів чемпіонату. Андрій Цуріков п’ять разів асистував партнерам і це п’ятий результат УПЛ. За системою гол + пас у Цурикова вісім балів.
Кирило Ковалець – один з лідерів за кількістю передач в штрафну площу, хавбек 122 рази намагався загострити гру (59% успішності). Більше спроб було тільки у Циганкова і Ребенка.
Валерій Бондаренко частіше за інших вступає в єдиноборства в обороні – 212 спроб. Стільки ж у Адамюк, на три більше у Яворського. Але у представника “Львова” і “Маріуполя” кращий відсоток виграних. Артем Сітало один з лідерів за кількістю єдиноборств в атаці (313, 38% успішності).
Юрій Паньків з помітним відривом лідирує по числу довгих передач – 304, 84% з яких знаходили адресатів (найкращий показник в лізі).

ПФК “Олександрія” утримує позицію однієї з кращих команд України
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований