25 січня 2020, субота

Автори з Кропивницького створили практичний посібник по реабілітації постраждалих внаслідок війни (ФОТО)

Сьогодні, 11 квітня, о 12:00 у Кропивницькому відбулася презентація практичного посібника з елементами інтерактиву “Ресурси впевненості: історії на межі війни”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Автори книги кризовий психолог, координатор ЦВР “Коловорот”, співзасновник центру соціальної адаптації військових СМАйЛ Андрій Фоменко та журналістка, координаторка по роботі з ЗМІ центру СМАйЛ Ольга Ткаченко розповіли про особливості створення не просто книги, а й цілого проекту, пов’язаного з потребою забезпечити комплекс порад та дій для роботи зі стресом як у його фізичному так і у психічному прояві.

“Ми намагалися побудувати максимально інтерактивну книгу, аби це були не просто літери на папері, які можна знайти тоннами в Інтернеті у вільному доступі. Ми хотіли, щоб книга говорила з читачем, аби вона зверталася до читача, а читач звертався до неї”,- зазначила Ольга Ткаченко.

Книга поділена на дві частини: у першій частині зібрані історії волонтерів, які розповіли про те, що для них було ресурсом впевненості аби рухатись далі.

Та другої частини – про методи роботи зі стресом: від дихання до самомасажу та медитації.

Книга в першу чергу є орієнтованою на військових та волонтерів, але може стати в нагоді і для тих хто потребує додаткових формул для пошуку ресурсу впевненості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співак із Кропивницького презентував кліп на нову пісню (ВІДЕО)

На сьогоднішній момент книга є не просто актуальною, а просто необхідною для допомоги як людям, які потребують адаптації в суспільстві, так й сім’ям військових, котрі як ніхто розуміють складність ситуацій, пов’язаних з боротьбою з різноманітними стресами.

“Найбільший відсоток проблем пов’язаний саме з моментом соціально-психологічної адаптації, та поверненням нормальних стосунків у родинах, налагодженням відносин з близькими людьми, і подальшим працевлаштуванням ветеранів, а також з розвитком їх взаємодії у громадському напрямку”,- підкреслив Андрій Фоменко.

Автори з Кропивницького створили практичний посібник по реабілітації постраждалих внаслідок війни (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований