24 квітня 2024, середа

Бігун з Кіровоградщини пробігши 100 км зайняв перше місце (ФОТО)

У м.Одесі пройшов щорічний традиційний легкоатлетичний забіг під девізом «100 км пам`яті», присвячений річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників у ІІ Світовій війні. У ньому взяв участь і показав гарний результат олександрієць Олександр Жосан.

Про це повідомляє «Голос Громади», інформує Златопіль.

Як свідчить сама назва, цей меморіальний забіг – явно не для слабких (як фізично, так і морально), оскільки дистанція, яку пропонувалося подолати, становить ні мало, ні багато: 100 кілометрів! Подолати їх можна було на вибір такими способами: бігом, пішки і на велосипеді.

Залік результатів враховував як особистий результат, так і можливий командний.

Задля командного результату Олександр Жосан взяв у напарники свого давнього знайомого однодумця з Одеси – Ігоря Гайдука. І як показав результат змагань, скоригована тактика дала свій результат: Олександр Жосан та його поплічник у командному заліку, який вівся «в абсолюті», тобто без урахування віку та статі учасників , посіли друге місце. Як зазначає Олександр, особливо напруженою стала боротьба за ІІ місце з іншим «дуетом» – подружньою парою, вік якої був всього 23 та 22 роки. Але врешті молодість таки поступилася досвіду.

А у віковій категорії «50+» на цій же біговій дистанції 100 км в особистому заліку час Олександра Жосана (12 годин 33 хв.) виявився ще кращим: з ним він посів перше місце, поліпшивши свій минулорічний особистий результат аж на 1 годину і 25 хвилин!