12 липня 2020, неділя

Більярдисти з Маловисківського району взяли участь у турнірі (ФОТО)

На  Маловисківщині стали  відомими результати  фіналу традиційного щорічного турніру з більярду , що  проводиться тут на вшанування пам’яті  активіста і мецената спортивного руху  оникіївця Миколи Малюги,  життя  якого кілька років  тому  передчасно обірвалось  через тяжке захворювання.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

 Фінал турніру проходив в Кропивницькому більярдному клубі “Биток”, у ньому взяли участь шістнадцять більярдистів з Маловисківського району.

Відкрив змагання засновник та організатор турніру, голова  фермерського господарства  “Агро-Володимир”, що в селі Велика Виска, Володимир Волошиновський, який привітав учасників змагань, розповів пам’ятні історії із життя Миколи Малюги, подякував усім за    любов до спорту  і участь у змаганнях.

Що  до  турніру, то він проходив за олімпійською  системою, гра тривала одночасно на восьми столах, і  як засвідчили результати, сили учасників  були приблизно рівними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школа на Маловисківщині отримала подяку за допомогу армії

Перемігши своїх суперників на попередніх етапах, до вирішальних ігор   дійшли Володимир Волошиновський, а також Михайло Щитур та  Артем  Усатенко – обоє з  села Оникієве та маловищанин Сергій  Іванов. За  загальним  підсумком, перемогу в турнірі  здобув  відомий  у колах більярдистів любитель цього виду спорту Сергій Іванов і кубок  поїхав  до  Малої Виски,  друге  місце – в оникіївця  Артема Усатенка,  а  організатор   турніру  Володимир Волошиновський  став третім.

Більярдисти з Маловисківського району взяли участь у турнірі (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований