06 березня 2021, субота

Декана одного з кропивницьких вишiв викрили на хабарі

У Кропивницькому Служба безпеки України викрила на корупцiї декана одного з факультетiв Льотної академiї Нацiонального авiацiйного унiверситету. За хабарi зловмисник забезпечував курсантам допуск до польотiв.

Про це повiдомляє пресслужба вiдомства, iнформує Златопiль.

Так за даними слiдства, посадовець налагодив механiзм отримання неправомiрної вигоди вiд студентiв за допуск до проходження практичних занять. Грошi вiн вимагав попри успiшнiсть та високий рейтинг майбутнiх пiлотiв. Вартiсть такого “допуску” для одного курсанта декан оцiнював у $11.5 тисяч.

Затримали керiвника факультету на робочому мiсцi вiдразу пiсля отримання першої частини хабара – $5 тисяч. Затримання вiдбувалося згiдно зi ст. 208 Кримiнального процесуального кодексу України.

Наразi вирiшується питання щодо повiдомлення зловмиснику про пiдозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозицiї, обiцянки або одержання неправомiрної вигоди службовою особою) Кримiнального кодексу України.

Тривають слiдчi дiї. Перевiряються iншi факти його корупцiйної дiяльностi та можливої причетностi iншого керiвництва вишу до правопорушення.

Заходи з викриття здiйснювались спiльно зi слiдчими полiцiї пiд процесуальним керiвництвом Кiровоградської обласної прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За спробу вбивства жителя Кiровоградщини уродженця РФ засудили до 10 рокiв

 

Декана одного з кропивницьких вишiв викрили на хабарі
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований