19 січня 2020, неділя

Депутату Кролевцю дали дозвіл на старт робіт по отриманню землі на березі Сугоклеї

Більшістю голосів “за” під час сьогоднішньої сесії міської ради було прийнято рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеутрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду по вулиці Нижній, 12, інформує Златопіль.

Мова йде про 3,5 тисячі квадратних метрів на берегу річки Сугоклея в мікрорайоні Новоолексіївка. На даній ділянці розміщена стара водонасосна станція переобладнана під лазню. Цей об’єкт, як повідомив депутат Андрій Кролевець, він придбав наприкінці липня поточного року.

Перед голосуванням за дане рішення перед колегами виступив депутат Михайло Демченко, котрий зауважив – ще минулого тижня на далній ділянці розпочали земляні роботи. При цьому площа, яку охопили дані роботи суттєво перевищує ті, які планує взяти в оренду Андрій Кролевець. Крім того Демченко звернув увагу й на той факт, що дана ділянка належить до земель водоохоронної зони, а передання її в оренду може блокувати право городян на доступ до водойми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницькі депутати пропонують забезпечити школярів безкоштовним проїздом

Незважаючи на озвучені аргументи депутати у підсумку підтримали проект рішення та надали дозвіл на розробку проекту землеутрою для подальшох передачі ділянки в оренду строком на 49 років.

Депутату Кролевцю дали дозвіл на старт робіт по отриманню землі на березі Сугоклеї
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований