29 березня 2024, п’ятниця

Дзюдоїсти з Кіровоградщини прийняли участь в турнірі у Кременчуці (ФОТО)

У Кременчуці 16-17 березня відбувся IV Всеукраїнський юнацький турнір із дзюдо, присвячений пам’яті співробітників Служби безпеки України, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Про це повідомяє інтернет-видання Світловодськ, інформує Златопіль.

Учасниками змагань стали 1200 юнаків 2004-2009 року народження з усієї України. Було 57 команд — з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Луцька та інших міст. Тренер Світловодської КДЮСШ №1 Рудольф Матвєєв представив 15 вихованців, але через велику конкуренцію лише троє змогли стати призерами змагань. Чемпіоном турніру став Данило Щербина (вагова категорія 32 кг) провів і переміг 5 боїв. Іван Задніпрянець (вагова категорія 42 кг) серед 42 учасників виборов бронзову медаль. Ярослав Бережний (вагова категорія 46 кг) серед 37 учасників також став бронзовим призером. Спортсмени отримали кубки, медалі, грамоти та цінні призи від управління Служби безпеки України.

На початку квітня дзюдоїсти та тренер Рудольф Матвєєв готуються змагатися на чемпіонаті України у Львові.