28 лютого 2020, п’ятниця

У Кропивницькому обіцяли завершити «Арку» у затверджені планом терміни (ФОТО)

На об’єкт «Арка»  під шляхопроводом по вулиці Ельворті у Кропивницькому розпочали надходити комплектуючі металевого гофрованого тунелю.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Хід та якість виконання будівельних робіт на одному із стратегічних будівельних майданчиків обласного центру перевірив заступник міського голови Олександр Мосін.

– Маємо суворо дотримуватися графіку виконання будівельних робіт, адже із 01 квітня рух під аркою має бути повністю перекритим в обох напрямках, – відзначив Олександр Мосін. – У ці дні будівництво матиме найінтенсивніший характер. Одночасно перекладатимуться інженерні комунікації Кропивницького ВКГ по вулиці Ельворті від вулиці Братиславської до світлофорного об’єкту на  в’їзді до території заводу «Ельворті» і земляні роботи для встановлення другої під шляхопроводом арки із надзвичайно міцного металевого гофрованого профілю, виготовленого у Польщі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому постійна комісія підтримала проект Громадського бюджету в новій редакції

Спеціалісти підрядної організації вже розпочали облаштування рельсової дороги, якою і будуть затягувати змонтований тунель під залізничне полотно. А з іншого боку активно виконується монтаж підпірної стінки розширеної дороги у напрямку до вулиці Левитського.

У Кропивницькому обіцяли завершити «Арку» у затверджені планом терміни (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований