24 січня 2020, п’ятниця

ФСБ вимагає засекретити суд над українськими моряками

ФСБ Росії вимагає від московського суду закрити засідання у справі з полоненими українськими моряками та не розголошувати його результати без узгодження зі слідством.

Про це повідомляє УНН з посиланням на ТАСС, інформує Златопіль.

Слідство вимагає від Лефортовського суду Москви не пускати слухачів та ЗМІ на засідання з продовження строку арешту для полонених українських моряків, яких звинувачують у незаконному перетині кордону Росії.

Адвокат полонених українців вважає такі вимоги грубим порушенням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український консул розповів про стан військовополонених моряків

“ФСБ звернулась до суду з позапроцесуальним зверненням з вимогою провести засідання в закритому режимі з продовженням запобіжного заходу, посилаючись при цьому на таємницю попереднього слідства. Також вони просять не розголошувати результати без узгодження зі слідством. Ми вважаємо це грубим порушенням принципу гласності правосуддя”, – розповів представник захисту Сергій Бадамшин.

Нагадаємо, серед морякiв, яких затримали у Керченськiй протоцi, двоє уродженцiв Кiровоградської областi. Це командир броньованого артилерiйського катеру “Бердянськ” Роман Мокряк з села Карлiвка Кiровоградського району та член екiпажу цього ж судна Андрiй Артеменко з Новоукраїнки.

ФСБ вимагає засекретити суд над українськими моряками
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований