29 травня 2020, п’ятниця

Кiберполiцiя Кiровоградщини викрила екс-банкiра, який продавав базу даних клiєнтiв банку (ФОТО)

Оголошення про продаж бази даних чоловiк розмiстив на тематичному форумi в мережi Iнтернет, вартiсть її оцiнив у 10 тисяч доларiв США.

Про це повiдомляє прес-служба Нацполiцiї областi, iнформує Златопiль.

Працiвники Приднiпровського управлiння Департаменту кiберполiцiї пiд час монiторингу мережi Iнтернет виявили оголошення про продаж баз даних клiєнтiв одного з банкiв України.

За даним фактом полiцейськi розпочали кримiнальне провадження.

Пiд час проведення досудового розслiдування працiвники кiберполiцiї встановили чоловiка, який намагався продати персональнi данi громадян України. Ним виявився 37-рiчний мешканець Днiпропетровщини, який ранiше обiймав керiвну посаду одного iз українських банкiв. База даних, яку вiн намагався продати, налiчувала iнформацiю про близько пiвмiльйона громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє жителiв Кiровоградщини незаконно заволодiли майном пiдприємства вартiстю понад мiльйон гривень

За мiсцем його проживання працiвники кiберполiцiї спiльно зi слiдчими полiцiї Кiровоградщини провели санкцiонований обшук. За його результатами виявили комп’ютерну технiку, де знаходились бази даних з персональною iнформацiєю громадян. Крiм того, полiцейськi вилучили додатковi цифровi носiї iнформацiї, банкiвськi картки та чорновi записи, якi використовував зловмисник у своїй протиправнiй дiяльностi.

Вилучену технiку направили на експертизу, пiсля результатiв якої вирiшать питання щодо оголошення чоловiковi про пiдозру. Йому загрожує до двох рокiв позбавлення волi.

Кiберполiцiя Кiровоградщини викрила екс-банкiра, який продавав базу даних клiєнтiв банку (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований