22 лютого 2020, субота

Кропивницькі депутати не звертатимуться до президента, щодо продовження мораторію на продаж землі

Під час чергового сесійного засіданням міської ради Кропивницького голова фракції “Батьківщина” Олександр Цертій ініціював обговорення питання звернення до Верховної Ради, Уряду та Президента стосовно продовження дії мораторію на продаж землі, інформує Златопіль.

На думку депутата, наразі законодавча база країни не готова до чесних ринково-земельних відносин.

“Ми можемо стати свідками дерибану загальнодержавного масштабу тому, як представники містян, маємо висловити власну позицію по даному питанню”, – заявив Цертій.

Колеги по депутатському корпусу неоднозначно відреагували на озвучений проект представника “Батьківщини” пропонуючи для початку звернутись до депутатів обласної ради, а ті вже в свою чергу до Верховної Ради.

Були й такі, що перестраховуючись зауважували – питання все рівно вирішуватиметься на найвищому рівні тому звернення не мають сенсу. Депутат Анатолій Ларін серед іншого запропонував прибрати з проекту рішення пункт третій, яким пропонувалось винести питання про зняття мораторію, щодо продажу землі на всеукраїнький референдум.

“Люди недостатньо обізнані у даному питанні, тож я би не став використовувати даний інструмент принаймні на даний момент”, – зауважив Ларін.

У підсумку питання було поставлено на голосування, однак не набрало достатньої кількості голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сесії Крoпивницькoї міськради не підтримали правo депутата Oлександра Цертія на звіт гoлoви земельнoї кoмісії

Кропивницькі депутати не звертатимуться до президента, щодо продовження мораторію на продаж землі
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований