04 грудня 2021, субота

Кропивницькі січовики провели для дітей драйвовий вишкіл (ФОТО)

Третю за літо таборівку провела громадська організація “Скаутське українське дитячо-юнацьке товариство “Січ”.

Про це сайту Златопіль повідомили організатори заходу.

Туристичний вишкіл “Січовий рейв-2021” зібрав у лісі, поблизу селища Нового близько 40 дітей та юнацтва від 12 до 20 років.

За п’ять днiв вишколу для таборовиків провели близько десятка рiзних цікавих занять, спочатку теоретичних, які потім закріплювалися практично. Зокрема, вони отримали туристичнi навички: встановлення наметiв, розпалення вогнища, мiнiмальнi навички виживання в лiсi, майстерки з хендмейду, заняття з маскування, стройової пiдготовки.

Також, були запрошенi фахові нструктори. Це Патрульна полiцiя Кіровоградської області, яка розповiла дiтям як чинити в рiзних екстремальних ситуацiях та нашi постiйнi друзi-туристи, курсанти туристичного клубу ЛА НАУ “Крила Мандрів”, на чолі з тренером Миколою Олексином. якi провели заняття зi скелелазання. 

Голова організації Нікіта Шендеровський розповів одну з головних “родзинок” діяльності Січі на таборівках. Так на кожну вилазку з активних та досвідчених січовиків обирається старшина, яка має самостійно підготувати захід і потім, вже у полі керувати процесом. Так тут виховують відповідальних лідерів.

“А ще такий підхід є певною мотивацією для дітей, які вперше приїздять до нас. Іноді для них та батьків є шоком, що процесом керують не 40-річні вусаті дядьки, а досить молоді люди. І вже на таборівках діти спостерігають за тим, як впевнено майже їхні однолітки приймають відповідальні рішення, керують різними процесами і тоді самі усвідомлюють, що в них теж може так отриматися. Звісно більш дорослі і досвідчені січовики контролюють всі процеси і за необхідності можуть допомогти і підтримати, але така відповідальність дуже швидко навчає самостійності”, – каже Нікіта Шендеровський.

Слід зазначити, що цього разу таборова старшина отрималася “фіміністичною”. Тож підготували та провели вишкіл троє сміливих та чарівних січовичок: дві Катерини та Ольга.

“Особисто для мене вишкіл пройшов класно i з користю для дiтей: як для досвiдчених сiчовикiв, так i для нових учасникiв, якi хотiли спробувати себе i свої сили”, – говорить таборова отаман Катя Ткачук.

Катя Худоярова вперше спробувала себе у ролі осавула:

“Це був неймовірний табір та досвід – стільки нових та різних людей. Дуже цікаво було спробувати себе у ролі осавула, слідкувати за порядком – мені сподобалось. Всі таборовики дивовижні, кожен по – своєму різний та цікавий, було круто познайомитись з кожним із них та провести ці 5 днів пліч – о – пліч. Бажаю кожному спробувати поїхати до нас на таборівки – це змінює людей на краще!”

Найважче було найменшим таборовичкам. Особливо дотримуватися досить суворих правил. Але вони намагалися це робити і залишилися задоволені результатом.

Тож Христина, Карина, Вероніка, Валерія та Марійка розповіли, що у захваті від таборівки і чекатимуть з нетерпінням наступної, щоб привезти своїх друзів.

“Нам дуже сподобалось, це був наш перший табір і ми дуже раді, що поїхали саме сюди. Це було складно, але водночас неймовірно! Незабутні емоції та купа друзів! Чекаємо наступного табору з нетерпінням!”

Якщо карантин не стане на заваді цим дивовижним молодим людям, то в їхніх планах ще є цікаві заходи, на які запрошуються всі сміливі та завзяті юні кропивничани.

А за інформацією слідкуйте на сторінках організації у соцмережах.

Довідка:

Скаутське українське дитячо-юнацьке товариство “Січ” – це добровільна, неполітична, неурядова організація, яка об’єднує молодих українців по всій Україні.

Нагадаємо, поблизу Кропивницького січовики влаштували для дітей вишкіл.

Кропивницькі січовики провели для дітей драйвовий вишкіл (ФОТО)
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований