17 листопада 2019, неділя

Кропивницький отримав нові тролейбуси у лізинг від ПриватБанку

Вулицями Кропивницького курсуватимуть 5 нових тролейбусів, отриманих завдяки спеціальній програмі лізингу,  розробленій ПриватБанком.

Про це сайту Златопіль повідомили у прес-службі банку.

27 грудня комунальне підприємство “Електротранс” вже отримали нові тролейбуси “Дніпро-Т203” загальною вартістю 36,36 млн грн, які зможуть курсувати без під’єднання до контактної мережі в межах 30 км.

“Я дякую міській владі за довіру та за те, що дозволили долучитися до участі у тендері, – розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградської філії ПриватБанку. – Ми – соціально-відповідальний банк, живемо і працюємо у цьому місті і не можемо залишатися осторонь проектів, які впроваджуються у Кропивницькому. Ми й надалі готові до співпраці, і звертаємося до бізнесу, влади – залучайте нас до своїх проектів. Ми з задоволенням надамо будь-яку  допомогу: від фінансових консультацій до підтримки інвестиціями”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова обласної ради назвав завдання в галузі охорони здоров’я на Кіровоградщини у 2019 році

Умови програми лізингу ПриватБанку чи не найкраще підходять для проектів оновлення інфраструктури українських міст. Окрім вигідних фінансових умов лізингу, банк забезпечує кваліфіковану підтримку проекту на всіх етапах реалізації: від розробки фінансового плану до постачання авто чи, наприклад, тролейбусів.

Кропивницький отримав нові тролейбуси у лізинг від ПриватБанку
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований