10 липня 2020, п’ятниця

Майстриня з Кіровоградщини отримала визнання на міжнародній виставці творчості (ФОТО)

Учора, 9 березня, у Києві відбулося підведення підсумків та нагородження учасників Міжнародної виставки творчості HANDMADE-Expo «Арт-країна» 2019. Серед двох тисяч претендентів, які подали заявки на участь у цьому форумі, була і наша землячка.

Про це повідомляє завліт академічного обласного театру ляльок, інформує Златопіль.

Оксана Шарій, головний художник Кіровоградського. Завдяки ідеям та художнім і дизайнерським здібностям, репертуар театру збагатився чудовими постановками з її оригінальною сценографією («Бука», «Сонечко і сніговички», «Ведмідь-рятівник», «Кошеня на ім’я Гав», «Їжачок-хитрячок» та ін.). Крім того, мале фойє театру перетворилося на фантастичну залу з чудовим оздобленням, де глядачів щораз зустрічають дивовижні квіти і нові казкові мешканці. А на театральному подвір’ї, під деревами, виросли гарненькі лялькові будиночки.

Багато часу художниця приділяє і своєму творчому хобі – постійно вигадує дивовижні вироби. Маючи «золоті руки», майстриня може створити справжні шедеври з будь-яких клаптиків тканини, грудочки тіста, гілочки лози чи паперових смужок.

Організатори конкурсу запросили Оксану Шарій взяти участь у Міжнародній виставці «Арт-країна» 2019, яка проходить на початку березня у Києві. З десятка запропонованих нею робіт з джута, журі відібрало до показу одразу чотири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині відбулась виставка антикварних ляльок (ФОТО)

Не зважаючи на те, що майстриня вперше брала участь у форумі такого масштабу, її доробок отримав високу оцінку – спеціальний Диплом, одну з десяти відзнак конкурсу, серед яких: три призові місця і сім спеціальних дипломів.

   

Майстриня з Кіровоградщини отримала визнання на міжнародній виставці творчості (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований