20 лютого 2020, четвер

На Кiровоградщинi боржникiв з алiментiв обмежили в можливостi виїзду за кордон

В Кiровоградськiй областi державнi виконавцi змусили “горе”- батькiв сплатити майже 116 млн грн алiментiв.

Про це повiдомив пiд час прес-конференцiї керiвник обласної юстицiї Вадим Гуцул, передає Златопіль.

“Щодня державнi виконавцi працюють в тому напрямi, щоб забезпечити гiдне дитинство дiтям, про яких забули їх власнi батьки. Для цього застосовують рiзноманiтнi заходи впливу. Йдеться i про обмеження боржникiв у правах, i про арешти майна чи банкiвських рахункiв. Натомiсть тi злiснi неплатники, якi ведуть аморальний спосiб життя або принципово не хочуть офiцiйно працевлаштовуватись, притягуються до адмiнiстративної вiдповiдальностi”, – вiдзначив посадовець.

З початку року в рамках iнiцiативи #ЧужихДiтейНеБуває 4 480 боржникiв обмежили в можливостi виїзду за межi України, а ще 4 516 осiб втратили право користуватися автiвками. 

“Маємо iнформацiю, що нещодавно одного кропивничанина позбавили водiйського посвiдчення за борги перед власною дитиною. Пiсля зустрiчi з патрульними полiцейськими чоловiк сплатив близько 30 тис грн боргу, а все через те, щоб залишити за собою право керувати транспортом”, – додав Вадим Гуцул.

Також одним iз останнiх нововведень у законодавствi стало введення штрафних санкцiй для безвiдповiдальних батькiв, якi впродовж тривалого часу ухилялися вiд утримання власних дiтей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому на пiдприємство наклали мiльйонний штраф через неоформлених працiвникiв

“Пiсля арешту майна недобросовiсний батько з Кропивницького знайшов майже 47 тис грн на сплату боргу з алiментiв i штрафу, а це означає, що закон реально працює”, – прокоментував керiвник обласної юстицiї наприкiнцi заходу.

На Кiровоградщинi боржникiв з алiментiв обмежили в можливостi виїзду за кордон
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований