20 лютого 2020, четвер

На Кiровоградщинi лiкаря-терапевта забезпечили роботою та житлом (ФОТО)

Лiкар-терапевт вищої категорiї Вiкторiя Нiкiтенко цього мiсяця отримала не лише робоче мiсце у новозбудованiй Криничуватськiй сiльськiй лiкарськiй амбулаторiї Устинiвського району, а й службове житло.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА, iнформує Златопiль.

Саме наявнiсть нової квартири мотивувала її погодитися на пропозицiю щодо нової роботи та переїхати з районного центру до села. Лiкар уже проживає у новому помешканнi при амбулаторiї.

Криничуватська амбулаторiя загальної практики – сiмейної медицини зведена за типовим проектом: службове примiщення iз житлом для лiкаря та гараж для автомобiля. Будiвництво здiйснено в рамках реформи сiльської медицини. Загальна вартiсть будiвництва склала понад 6 мiльйонiв гривень, з яких 5 мiльйонiв 472 тисячi гривень надiйшло з державного бюджету та 620 тисяч гривень – спiвфiнансування мiсцевого бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi надають пiльговi кредити на будiвництво власного житла

Сьогоднi заклад обслуговує населення чотирьох сiл – Криничуватки, Березуватки, Новокиївки та Лебединого у загальнiй кiлькостi 1363 осiб.

За рахунок районного бюджету було придбано медичне обладнання та оснащення на загальну суму майже 297 тисяч гривень, а за державнi кошти в рамках програми – службовий автомобiль.

Нова амбулаторiя повнiстю укомплектована медичним персоналом. Окрiм лiкаря-терапевта, тут працює фельдшер, старша медична сестра та молодша медична сестра, згодом на роботу вiзьмуть два технiчнi працiвники (водiя i двiрника).

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

На Кiровоградщинi лiкаря-терапевта забезпечили роботою та житлом (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований