26 травня 2020, вівторок

На Кіровоградщині невідомі вбили бабусю, поки її онук був в АТО

5 січня 2017 року в Олександрії невідомі побили літню жінку та нанесли їй щонайменше 4 поранення ножем. Від отриманих травм потерпіла померла.
Матеріали справи опубліковані в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає кореспондент сайту Златопіль.
У жорстокому вбивстві запідозрили товариша онука загиблої. Бабуся мала порушення опорно-рухової системи, пересувалася за допомогою милиць по квартирі. Чоловік допомагав їй: купував харчі, приносив воду тощо.
Допитаний в судовому засіданні обвинувачений пояснив, що того дня він вирішив провідати жінку. Прийшовши, побачив на її обличчі сліди крові. На його запитання, що трапилось, вона відповіла, що впала. На пропозицію викликати швидку або дільничного лікаря – відмовилась. Чоловік пішов у магазин. Повернувся, віддав решту, покупки та пішов додому.
За його словами, часто жінка не зачиняла двері оселі. Чоловік наполягав, щоб вона краще дбала про безпеку, оскільки в грудні до неї приходили невідомі і вимагали 2000 гривень начебто на лікування онука-військовослужбовця. Про невідомих вимагателів на суді говорили й свідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Кiровоградщинi школяр потрапив до лікарні через бійку з однолітками

Чи дослухалася потерпла поради – не знає. Вдома чоловік пообідав і ліг спати. З квартири більше не відлучався. Своєї вини не визнає.
17 грудня 2018 року колегія суддів Олександрійського міськрайонного суду визнала чоловіка невинним у вчиненні злочину. Запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту відносно нього скасували.

На Кіровоградщині невідомі вбили бабусю, поки її онук був в АТО
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований