28 січня 2020, вівторок

На Кiровоградщинi патрульнi виявили двi краденi автiвки (ФОТО)

Двi автiвки, що перебували в розшуку, протягом доби виявили патрульнi.

Про це повiдомляє прес-служба патрульної полiцiї, iнформує Златопiль.

У четвер, 7 сiчня, увагу iнспекторiв полiцiї привернув автомобiль Chevrolet Lacetti. Транспортний засiб самотньо знаходився на стоянцi супермаркету близько 4-ї години на вулицi Велика Перспективна.

За базами Нацiональної полiцiї України транспортний засiб значився в розшуку через незаконне заволодiння ним (угон).

В автiвки було вiдсутнє колесо, що наштовхнуло iнспекторiв на думку про те, що власник повiз його на ремонт та незабаром має повернутися. Очiкування виправдалися та менше нiж через пiвгодини iнший автомобiль привiз чоловiка з вiдремонтованим колесом.

При поверхневiй перевiрцi в салонi Lacetti патрульнi виявили чималий згорток з подрiбненою речовиною рослинного походження зеленого кольору.

До того ж водiй, який надавав дружню послугу горе-власнику Chevrolet, теж виявився не без грiха. Патрульнi встановили, що вiн перебуває пiд домашнiм арештом та мав би знаходитись вдома в сусiднiй областi, але аж нiяк не посеред Кропивницького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посадовцi Донецького медунiверситету брали хабарі автівками (ФОТО)

Iншу автiвку, яка перебувала в розшуку, iнспектори виявили днем ранiше пiд час патрулювання автодороги М-12 (Кропивницький-Знам`янка) близько 12-ї години. Водiй ЗАЗ 1102 порушив ПДР, що i стало пiдставою для його зупинки. При перевiрцi транспортного засобу за базами iнспектори виявили, що вiн перебуває в розшуку Державною виконавчою службою.

Всiх учасникiв подiй iнспектори передали слiдчим, а транспортнi засоби вiдправилися для зберiгання на спецiальний майданчик.

На Кiровоградщинi патрульнi виявили двi краденi автiвки (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований