11 серпня 2020, вівторок

На Кiровоградщинi понад 800 матерiв забувають утримувати власних дiтей

У Кiровоградськiй областi 822 жiнки повиннi утримувати власних дiтей у примусовому порядку. Бiльшiсть iз них наразi мають багатотисячнi борги.

Про це повiдомляє прес-служба ГТУЮ в областi, iнформує Златопiль.

“На Кiровоградщинi боржниками з алiментiв є як чоловiки, так i жiнки. Перших, власне кажучи, насправдi в рази бiльше. Однак, є i матерi, якi забувають утримувати власних дiтей. Згiдно офiцiйних даних, лише 273 жiнки справно надають фiнансову пiдтримку своїм синам чи донькам. У всiх iнших зi сплатою алiментiв проблеми”, – розповiв про ситуацiю керiвник юстицiї Вадим Гуцул.

Згiдно офiцiйних даних, 549 мешканок областi мають заборгованiсть iз алiментiв. Основна причина несплати – аморальний спосiб життя, який ведуть 386 жiнок. Ще частина не мають офiцiйного доходу чи майна, а деякi знаходяться у мiсцях позбавлення волi. Є й тi, хто переховуються. Так, 87 жiнок знаходяться у розшуку.

“Оголошена в розшук i мешканка Кропивницького, яка заборгувала своїм двом синам i доньцi понад 243 тис. грн. Бiльше 235 тис. грн складає борг у жiнки з Компанiївки. Це однi з найрезонанснiших випадкiв. Якщо боржницi не працюють i не мають у власностi майна, їх можуть притягнути до адмiнiстративної вiдповiдальностi. Так, державнi виконавцi наразi склали 206 протоколiв про вчинення адмiнправопорушення. Частина з них уже задоволена судом, а тому жiнкам доведеться заробляти кошти, щоб сплати алiменти, на суспiльно корисних роботах”, – резюмував Вадим Гуцул.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Архiтекторцi з Кiровоградщини оголосили про пiдозру

На Кiровоградщинi понад 800 матерiв забувають утримувати власних дiтей
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований