11 липня 2020, субота

На Кіровоградщині призначили керівника закладу по допомозі ветеранам АТО та переселенцям

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко провів співбесіду та підписав розпорядження про призначення в.о. директора комунального закладу “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам” Віктора Колінька.

Прро це повідомляє прес – служба Кіровоградської облради, інформує Златопіль.

Віктор Колінько брав участь у проведенні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Сході країни, а також очолює Кропивницьку районну громадську організацію захисників Вітчизни “Бойове братство”.

Рішення було прийнято зважаючи на думку громадськості, адже на підтримку Віктора Колінька до обласної ради звернулося 11 громадських організацій. Його кандидатуру одностайно підтримали й депутати обласної ради на засіданнях постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики та постійної комісії обласної ради з питань власності.

Наразі, Віктору Коліньку доручено підготувати та подати документи для проведення державної реєстрації юридичної особи – комунального закладу “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньопереміщеним особам” та у подальшому забезпечити належну роботу даного закладу. Остаточне рішення стосовно призначення директора комунального закладу прийматиме сесія обласної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому пiдтримали кандидатуру Вiктора Колiнька на посаду в.о. директора ресурсного центру для атовцiв та переселенцiв

Нагадаємо, що комунальний заклад “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньопереміщеним особам” створений рішенням Кіровоградської обласної ради від 25 березня 2016 року № 53. Серед його основних завдань є: сприяння отриманню соціальної допомоги учасниками АТО/ООС та внутрішньо переміщеним особам, сприяння задоволенню їх першочергових потреб, моніторинг стану вирішення питань, порушених учасниками АТО/ООС, членами їх сімей та внутрішньо переміщених осіб; моніторинг міжнародних проектів і грантів із метою залучення міжнародної допомоги для вирішення проблем учасників АТО/ООС, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, тощо.

На Кіровоградщині призначили керівника закладу по допомозі ветеранам АТО та переселенцям
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований