22 серпня 2019, четвер

На Кiровоградщинi розпочався “чорний” передвиборчий пiар

У друкованих ЗМI Кiровоградщини з’явилася низка публiкацiй, якi можуть мати ознаки “чорного пiару”. Матерiали критикують двох потенцiйних кандидатiв на пост президента України.

Про це повiдомляють спостерiгачi Громадянської мережi ОПОРА, iнформує Златопiль.

З початку листопада матерiали, що можуть мати ознаки “чорного пiару”, були розмiщенi у трьох газетах Кiровоградської областi – “Дiалог”, “Сiльське життя плюс”, “21-й канал”. Критика спрямована проти двох потенцiйних кандидатiв на пост президента України – Юлiї Тимошенко та Анатолiя Гриценка.

Зокрема, в газетних статтях про Юлiю Тимошенко пишуть про її зустрiч iз “каталонським сепаратистом” та газовий борг часiв її прем’єрства.

У свою чергу, Анатолiя Гриценка в газетних статтях звинувачують у знищеннi армiї, вiдпочинку закордоном пiд час Революцiї гiдностi, спiвпрацi з представниками Партiї регiонiв.

Цiкаво, що в газетi “Дiалог” розмiстили на одному розворотi позитивний матерiал про Юлiю Тимошенко та статтю, що може мати ознаки “чорного пiару”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Тимошенко вдвічі випереджає конкурентів у президентських рейтингах (ВІДЕО)

За словами радницi з юридичних питань Громадянської мережi ОПОРА Ольги Коцюруби, агiтацiя – це не лише розповсюдження закликiв голосувати за когось, але й проти когось.

“У даному випадку наявнi ознаки дочасної прихованої агiтацiї, яка може спонукати виборцiв голосувати проти майбутньої кандидатки”, – зазначила вона.

На Кiровоградщинi розпочався “чорний” передвиборчий пiар
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований