11 липня 2020, субота

На Кiровоградщинi шукають вчителiв та викладачiв

Заклади освiти Кiровоградщини потребують вчителiв та викладачiв.

Про це повiдомляє пресслужба Кiровоградського обласного центру зайнятостi, iнформує Златопiль.

Сьогоднi навчальнi  заклади областi потребують 9 вчителiв.

Зокрема, у Кропивницькому потрiбнi вчитель початкових класiв закладу загальної середньої освiти (заробiтна плата – 6 625 грн) та вчитель iнформатики та математики iз оплатою працi 4723 грн.

У одному з НВО Свiтловодщини потрiбнi вчитель початкових класiв закладу загальної середньої освiти i вчитель iсторiї та правознавства, обом педагогам пропонується заробiтна плата у розмiрi 6 000 грн. У Знам’янцi запрошують вчителя з англiйської мови, на мiсяць пропонують 4800 грн. На Маловискiвщинi потрiбен вчитель хiмiї та бiологiї (заробiтна плата – 4743,70 грн). До однiєї зi шкiл Петрiвщини запрошують практичного психолога i пропонують заробiтну плату 4750 грн.

Також на Кiровоградщинi потрiбнi викладачi: спортивна школа у Голованiвську потребує тренера-викладача з важкої атлетики, а професiйно-технiчне училище у Новоукраїнцi запрошує викладача професiйно-технiчного навчального закладу (сiльськогосподарськi машини, трактори, слюсарнi роботи). За обома посадами роботодавцi пропонують заробiтну плату у розмiрi 4723 грн.

Якщо Вас зацiкавили вказанi вакансiї, за бiльш детальною iнформацiєю звертайтеся до мiськрайонних центрiв зайнятостi, районних та мiськрайонних фiлiй Кiровоградського обласного центру зайнятостi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Кiровоградщини зробив перший у країнi веломобiль i виїхав на випробувальний маршрут (ФОТО)

На Кiровоградщинi шукають вчителiв та викладачiв
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований