20 вересня 2019, п’ятниця

На Кіровоградщині цьогоріч близько 30 безробітних уклали контракт на службу у ЗСУ

У Добровеличківській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації безробітних громадян на військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Захід відбувся за участі представників районного військового комісаріату.

Про це повідомляє Кiровоградський ОЦЗ, інформує Златопіль.

Заступник  військового комісара Сергій Гнєдич докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу.

Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців, поінформував і про переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення.

Захід пройшов у формі інформаційної дискусії, під час якої учасники семінару ставили запитання, цікавились можливістю вступу на службу, зокрема: в яких частинах буде проходити служба, які військові спеціальності в пріоритеті. Сергій Гнєдич досить доступно та аргументовано надав вичерпні відповіді на всі запитання та контактні дані для звернення бажаючих проходити військову службу за контрактом.   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Маловисківщині в парку агітували за профтехосвіту (ФОТО)

Загалом, з початку року, близько 30 безробітних вирішили питання своєї зайнятості шляхом укладання контракту на проходження військової служби у Збройних Силах України.

На Кіровоградщині цьогоріч близько 30 безробітних уклали контракт на службу у ЗСУ
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований