10 грудня 2019, вівторок

На Кiровоградщинi у медичних закладах створили спецiальнi лiжко-мiсця для ветеранiв вiйни, учасникiв АТО та Революцiї Гiдностi

У медичних закладах Кіровоградщини створено 618 спеціальних ліжко-місць для ветеранів війни, учасників АТО та Революції Гідності.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради, інформує Златопіль.

Органами місцевого самоврядування, обласною державною адміністрацією та місцевими органами виконавчої влади протягом 2018 року вжито комплекс заходів щодо забезпечення реалізації завдань обласної програми збереження історичної пам’яті про Перемогу у Другій світовій війні 1939-1945 років, у результаті чого досягнуто певних позитивних зрушень у медичному та соціальному забезпеченні ветеранів війни, історико-патріотичному вихованні молоді, впорядкуванні військових поховань.

Так, у всіх лікувально-профілактичних закладах, у тому числі спеціалізованих, розгорнуто 618 ліжок для ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та Революції Гідності. Базовим закладом для надання медичної допомоги є комунальне некомерційне підприємство “Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Кіяровоградської обласної ради” на 210 ліжок, який має належну матеріально-технічну базу та досвідчених фахівців.

За рахунок коштів державного бюджету путівками до санаторно-курортних закладів Мінсоцполітики було забезпечено 353 ветерани війни та осіби з інвалідністю.

У комунальному підприємстві “Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня” Кіровоградської обласної ради оздоровлено 187 осіб на загальну суму 1399,5 тисяч гривень, у тому числі 31 ветеран війни.

У звітному періоді 209 ветеранам війни проведено зубопротезування на загальну суму 189,4 тисяч гривень. За оперативними даними, 868 ветеранів війни безкоштовно забезпечено медикаментами на загальну суму 261,9 тисяч гривень. Компенсації на бензин, проведення ремонту та технічне обслуговування автомобілів виплачено 1167 особам з інвалідністю на суму 416, 3 тисяч гривень.

У 2018 році п’ять осіб отримували державні довічні стипендії. Загальна сума виплат склала 51,5 тисяч гривень.

Щорічну разову грошову допомогу до 05 травня у 2018 році отримали 30,7 тисяч осіб на суму 35,7 мільйонів гривень, у тому числі 19,3 тисяч ветеранів війни на суму 20,9 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині відкрили новозбудовані ФАП та амбулаторію (ФОТО)

На даний час на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебувають 29,8 тисяч ветеранів війни та прирівняних до них осіб. Серед них: особи з інвалідністю внаслідок війни — 2,7 тисяч осіб; учасники бойових дій — 14,9 тисяч осіб, у тому числі учасники бойових дій, яким виповнилося 85 років — 0,3 тисячі осіб; учасники війни — 8,7 тисяч осіб і 3,5 тисячі осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

На Кiровоградщинi у медичних закладах створили спецiальнi лiжко-мiсця для ветеранiв вiйни, учасникiв АТО та Революцiї Гiдностi
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований