18 жовтня 2019, п’ятниця

На Кіровоградщині відкрили новозбудовані ФАП та амбулаторію (ФОТО)

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко взяв участь в урочистому відкритті фельдшерсько-акушерського пункту в селі Черняхівка Соколівської ОТГ.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради, інформує Златопіль.

Олександр Чорноіваненко разом із головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменком, депутатом обласної ради Юрієм Кайдашом, директором департаменту охорони здоров’я ОДА Олегом Рибальченком й очільником сільської ради оглянули новозбудований ФАП.

Фельдшерсько-акушерського пункту в селі Черняхівці не було понад двадцять років, тому мешканці села тривалий час їздили за медичною допомогою до сусідніх населених пунктів або районного центру. Відтепер невідкладну медичну допомогу жителі Черняхівки зможуть отримати за місцем проживання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міській раді розповіли про ситуацію з грипом у Кропивницькому

Голова обласної ради також відвідав амбулаторію в Єлизаветградці Олександрівського району, яку збудовано відповідно до переліку проектів спрямованих на розвиток сільської медицини, затвердженого Мінрегіоном. Фінансування будівництва амбулаторії здійснювалося за рахунок державної медичної субвенції та бюджету Олександрівського району.

На Кіровоградщині відкрили новозбудовані ФАП та амбулаторію (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований