04 грудня 2021, субота

На Кіровоградщині в одному з міст порушників благоустрою фіксуватимуть камери спостереження (ВІДЕО)

Гайворонська міська рада останніми роками взяла чіткий курс на покращення санітарного стану міста, чистоти і порядку.

Про це повідомляє Гайворонська міська рада, інформує Златопіль.

З цією метою закуплено нову сміттєзбиральну машину, нові баки для сміття, встановлено нові майданчики для роздільного збору відходів тощо.
Тепер міська влада взялась за сміттєзвалище.

Громадяни не обтяжуючи себе заїздом на територію полігону побутових відходів, звалюють сміття прямо на дорозі, біля паркану звалища, на недобудовану об’їзну дорогу, в лісопосадки поблизу.
Тож аби ситуацію вирішити міською радою було вирішено встановити на звалищі камери спостереження аби виявляти порушників Правил благоустрою міста.

Вже зафіксували перших порушників і матеріали стосовно них будуть передані в поліцію.
Камери повністю автономні і мають кут зору 300 градусів. Ситуацію в режимі онлайн контролюють відповідні працівники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi за незаконне виробництво алкоголю судитимуть черкащанина

В Кодексі про адміністративні правопорушення зазначено, що неналежне поводження з відходами, порушення Правил благоустрою міста тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн).

Як не треба поводитись зі сміттям.

БІЛЯ ЗВАЛИЩА ВСТАНОВЛЕНІ КАМЕРИ. БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО ЗАСМІЧУВАТИ ДОРОГУ БІЛЬШЕ НЕ ВДАСТЬСЯМіська рада останніми роками взяла чіткий курс на покращення санітарного стану міста, чистоти і порядку. З цією метою закуплено нову сміттєзбиральну машину, нові баки для сміття, встановлено нові майданчики для роздільного збору відходів тощо.Тепер міська влада взялась за сміттєзвалище. Його постійна проблема – захаращеність в’їзду і дороги, яка проходить повз. Громадяни не обтяжуючи себе заїздом на територію полігону побутових відходів, звалюють сміття прямо на дорозі, біля паркану звалища, на недобудовану об’їзну дорогу, в лісопосадки поблизу. А потім нарікають на безлад, що самі ж утворили.Тож аби ситуацію вирішити міською радою було вирішено встановити на звалищі камери спостереження аби виявляти порушників Правил благоустрою міста. І перші порушники уже зафіксовані (на відео). Матеріали стосовно них будуть передані в поліцію. На порушників буде накладено адміністративна відповідальність.Камери повністю автономні і мають кут зору 300 градусів. Ситуацію в режимі онлайн контролюють відповідні працівники. Порушникам сховатися не вдасться. Тож міська влада нагадує, що вивозити сміття потрібно на територію звалища, а не викидати його на дорозі, поза територією полігону, на проїзді в середину звалища.В Кодексі про адміністративні правопорушення зазначено, що неналежне поводження з відходами, порушення Правил благоустрою міста тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн).Будь свідомими, культурними і відповідальними громадянами нашого спільного дому – Гайврона!Міськвиконком.

Опубліковано Гайворонська міська рада Вівторок, 23 липня 2019 р.

Відео: Гайворонська міська рада

На Кіровоградщині в одному з міст порушників благоустрою фіксуватимуть камери спостереження (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований