29 січня 2020, середа

На Кіровоградщині відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому військовому (ФОТО)

11 квітня, 2019 року в селі Луганка відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції Івану Міхну. Пам’ятний знак встановили на фасаді загальноосвітньої школи, де навчався Герой.

Про це повідомляє Петрівська района державно адміністрація, інформує Златопіль.

Участь у відкритті взяли рідні Івана, голова Петрівської РДА та його перший заступник, учасники АТО, друзі, знайомі, учнівський та педагогічний колектив і громада села.

Почесну місію відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Івану Міхну було надано мамі героя – Наталії Григорівні, сину Олександру та другу, однокласнику та учаснику АТО Костянтину Барліту.

Звертаючись до учасників заходу голова райдержадміністрації Сергій Завалій наголосив:

«Сьогодні ми не лише вшановуємо пам’ять про подвиг українського воїна, ми прагнемо, щоб його приклад героїчного служіння Батьківщині був постійно на очах й у думках молодого покоління.  Ми не можемо повернути час, але ми можемо зберегти пам’ять про людину. Людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Тому меморіальна дошка Івану Міхну, яку ми сьогодні відкриваємо, буде нагадувати про нашого земляка. Він вчився у цій школі, ходив її коридорами.  Мав добрі плани на майбутнє. Але, коли сказали йти захищати Батьківщину, він вчинив як справжній чоловік, батько: пішов виконувати свій священний обов’язок».

Керівники району вручили квіти мамі загиблого, Міхно Наталії Григорівні.

Чин освячення пам’ятної дошки здійснив настоятель релігійної громади української православної церкви Київського патріархату на честь преподобного Олексія чоловіка божого в селищі Балахівка ієрей Володимир Мороз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відбулось благословення майбутнього храму (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Під час мітингу звучали зворушливі слова та спогади про Івана Міхна, діти читали вірші, запалили свічі пам`яті. Присутні вшанували пам’ять про героя та усіх патріотів України, що загинули захищаючи її незалежність, хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу. Шкільним подвір’ям на завершення залунав Державний Гімн України.

 

На Кіровоградщині відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому військовому (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований