13 листопада 2019, середа

На Кiровоградщинi за кошти держбюджету куплять житло для 20 дiтей-сирiт

В ОДА відбулося засідання комісії щодо визначення напрямів та об’єктів, на які спрямують у 2018 році субвенцію з держбюджету.

Про це повідомила прес-служба ОДА, передає Златопіль.

Під час засідання розглянули питання придбання житла для дітей-сиріт або осіб з їх числа та приміщень для дитячих будинків сімейного типу.

У 2018 році Кіровоградщина отримала кошти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам у сумі 13 мільйонів 929 тисяч гривень на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. Ці кошти розподілили між районними і міськими бюджетами на придбання трьох приміщень для дитячих будинків сімейного типу та 48 житлових об’єктів для дітей-сиріт або повнолітніх осіб з їх числа. Більшість квартир і будинків із зазначеного переліку уже придбали.

Сьогодні на розгляд комісії надійшло 24 пропозиції від дванадцяти територій області стосовно придбання 23 квартир (або будинків) для дітей-сиріт і осіб з їх числа та 1 будинку для ДБСТ.

Після обговорення члени комісії ухвалили рішення про підтримання 21 пропозиції, а ще 3 направили на доопрацювання. Їх розглянуть на наступному засіданні, яке відбудеться цього місяця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школа на Маловисківщині отримала подяку за допомогу армії

Комісія дала дозвіл на придбання житла для дітей сиріт або осіб з їх числа за пропозиціям міст Кропивницький (4 об’єкти), Знам’янка (1 об’єкт), Олександрія (2 об’єкти) та селища Нова Прага (1 об’єкт). Також придбають житло за пропозиціями районів: Онуфріївського (2 об’єкти), Долинського (4 об’єкти), Кропивницького (3 об’єкти) та по 1 об’єкту за пропозиціями Бобринецького, Добровеличківського і Знам’янського. Підтримали пропозицію щодо придбання 1 житлового приміщення для дитячого будинку сімейного типу в Олександрійському районі.

Фото: narodna-pravda.ua

На Кiровоградщинi за кошти держбюджету куплять житло для 20 дiтей-сирiт
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований