10 грудня 2019, вівторок

На Кіровоградщині зросла вартість землі

Більше 4 млн гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у грудні 2018 року на Кіровоградщині.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру в області, інформує Златопіль.

Упродовж грудня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 28 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 580 га.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Вільшанського, Гайворонського, Добровеличківського, Долинського, Знам’янського, Кропивницького, Компаніївського, Новгородківського, Новоархангельського, Новомиргородського, Олександрійського, Онуфріївського, Світловодського районів. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Войнівської сільської ради Олександрійського району площею    6,0 га пасовищ, де стартова ціна піднялася до 408% від нормативної грошової оцінки, та становить 203,913 тисячі гривень, та на території Козавчинської сільської ради Гайворонського району площею  19 га пасовищ, де стартова ціна піднялася до 237% від нормативної грошової оцінки та становить 340,084 тисячі гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада розгляне питання щодо скасування мораторію на продаж землі цього тижня

Завдяки земельним торгам, проведеним у грудні 2018 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 4,044 млн гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

На Кіровоградщині зросла вартість землі
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований