26 лютого 2020, середа

На Маловисківщині виховують майбутніх лісівників (ФОТО)

Весна кличе до лісу не тільки дорослих – на пікніки, а й школярів – за знаннями.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Як розповів лісничий Оникіївського лісництва Дмитро Осадчук, днями помічник помічник лісничого Оникіївського лісництва Леонід Прилипко зустрівся з учнями Оникіївської загальноосвітньої школи, які під керівництвом педагога Надії Добролевської вчаться любити ліс і беруть участь в акціях по догляду за лісовими насадженнями.

Зустріч відбувалась в еколого-просвітницькій кімнаті, що спеціально облаштована в лісництві. Діти почули інформацію про працю лісівників, вплив лісових насаджень на довкілля та проведення лісогосподарських заходів. Після лекції, учні як завжди з радістю, оглянули експонати кімнати та пройшлися територію декоративно-тепличного господарства, мисливським куточком та дендрарієм.

Але найбільшою є радість очікування у щорічній всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та Дні довкілля,який цього року в Україні відзначатиметься 20 квітня. У цей період у всіх лісогосподарських підприємствах будуть проходити різноманітні заходи, акції та конкурси, у яких юні лісівники зі шкільного лісництва братимуть найактивнішу участь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовослужбовці з Олександрії урочисто пройдуть вулицями міста

Школярі уже розпочали готуватись до конкурсів,  закріплюючи  набутіі  знання  за  темою  «Людина і ліс», що  її  вивчали взимку  разом  зі  своїм  керівником  Надією Добролевською.

На Маловисківщині виховують майбутніх лісівників (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований