11 серпня 2020, вівторок

Новенська селищна рада все ще не може прийняти рішення про приєднання до Кропивницького

Чергове засідання Новенської селищної ради продовжує розгляд питання про добровільне приєднання селища Нового до міста Кропивницького.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

На минулому засіданні проєкт було прийнято “за основу”, однак до остаточного голосування справа не дійшла. Сьогоднішня сесія розпочалась з довготривалого обговорення та взаємних звинувачень новенців у затягуванні процесу. 

Під час диспуту депутат Олег Клепацький запропонував внести до проєкту рішення декілька правок в частині організаційних заходів які мають бути виконані міською радою Кропивницького. Зокрема мова йде про розроблення статуту Кропивницької ОТГ, опрацювання інформації про наявність заборгованість по сплаті земельного податку та розробити положення про Старосту. Крім того депутат озвучив пропозицію відтермінувати дату приєднання до 28 лютого 2020 року.

“За цей час ми встигнемо прийняти бюджет селища та погодити профільні програми”, – оголовив Клепацький.

Подібну пропозицію новенці зустріли обуренням та звинученнями у протягуванні власних інтересів. Члени селищного виконкому які також були присутні на засіданні наголосили – в наявному проєкті бюджету відсутні кошти на так звані захищені статті: зарплати та енергоносії. 

Частина депутатського корпусу за підтримки наявного в залі населення закликали селищного голову Сергія Денисенка не саботувати процес об’єднання та приймати проєкт рішення “в цілому” без будь яких додаткових поправок. Тим паче що даний документ попередньо було погоджено Кіровоградською ОДА. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відбулося третє підготовче засідання у справі гуртожитку по проспекту Університетський

Словесна перепалка переросла в блокування роботи сесії.

Новенська селищна рада все ще не може прийняти рішення про приєднання до Кропивницького
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований