06 липня 2020, понеділок

Обрали голову Робочої групи по написанню законопроекту “Про громадські ради”

20 травня на Загальних зборах Координаційного комітету громадських рад України був обраний голова Робочої групи по написанню законопроекту “Про громадські ради”. Головою робочої групи став  КОВАЛЕЦЬ Павло Михайлович (голова Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації) оскільки на той час він вже активно займався  розробкою такого законопроекту.

Про це повідомляє Координаційний комітет громадських рад України, інформує Златопіль.

Також 18.05.2019 року Павло Михайлович провів форум громадських рад в місті Рівному на якому представники громадських рад одноголосно проголосували за необхідність погодження (підтримки) тексту законопроекту з громадськими радами при міністерствах, інших ЦОВВ, та ОДА, після чого звернутись до Верховної Ради України з вимогою прийняття Закону України “Про громадські ради”. 

На даний час Павло Михайлович має суттєві напрацювання в цьому напрямку, тому текст законопроекту “Про громадські ради” викладаємо на портал для спільного погодження громадськими радами.  

Текст законопроекту можливо скачать нижче. Зверніть увагу на  “Завантажити прикріплення”. 

Координаційний комітет звертається до всіх громадських рад з проханням ознайомитись з законопроектом “Про громадські ради” та надіслати всі свої пропозиції та зауваження на такі електронні адреси: 
1. Електронна адреса керівника робочої групи по написанню законопроекту “Про громадські ради” – gromadarv@gmail.com
2. Електронна адреса Координаційного комітету – kkgrua@gmail.com 

Зазначимо, що в нашій області головою Громадської ради при Кіровоградській ОДА обрано Тіграна Хачатряна, голову Спілки вірмен України у Кіровоградській області.

Обрали голову Робочої групи по написанню законопроекту “Про громадські ради”
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований