19 січня 2020, неділя

Олександр Цертій закликає скасувати нормативно-грошову оцінку земельних ділянок

Голова депутатської фракції політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” в міськраді Олександр Цертій планує ініціювати скасування норматично-грошової переоцінки земельних ділянок, внаслідок проведення якої, вартість користування землею у Кропивницькому виросла в рази.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

 Під час чергової сесії депутат повідомив – на планово-бюджетній комісії запропонований ним проект рішення не був підтриманий колегами.

Тим не менш представники міськради взяли перерву в два тижні для детального вивчення даного питання. 

“Я почекаю обіцяний термін та вислухаю аргументи міської ради. Однак наголошую, що нинішня нормальтивно-грошова оцінка після якої ціна користування землі здорожчала в рази, є геноцидом для місцевого бізнесу. До мене телефонують підприємці, до вас впевнений також, та закликають до радикальних дій чого мені б не хотілось. Почекаємо що скажуть посадовці”, – заявив Цертій. 

У відповідь на заяву представника “Батьківщини” міський голова Кропивницького запропонував зняти питання затвердження нормативно-грошової оцінки земель Кропивницького з порядку денного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому постійна комісія підтримала проект Громадського бюджету в новій редакції

Голосувати за дане питання планується вже після остаточної доповіді профільного заступника міського голови Олександра Мосіна.

Олександр Цертій закликає скасувати нормативно-грошову оцінку земельних ділянок
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований