19 січня 2020, неділя

Оновлену нормативно-грошову оцінку землі можна відмінити, однак на це потрібна політична воля” – Олександр Цертій

Під час власної ранкової прес-конефренції голова фракції ВО “Батьківщина” у міськраді Кропивницького Олександр Цертій повідомив про можливі шляхи скасування рішення ради від 12 липня 2018 року, яким було затверджено нову технічну документацію з нормативно-грошової оцінки землі міста, інформує Златопіль.

На думку представника депкорупсу, для цього потрібна політична воля більшості депутатских фракцій та груп, а також хоробрість визнати власні помилки. 

“Мені все ж здається, що депутатів, які голосували за це рішення та й міського голову було введено в оману. Адже першочергово мова йшла про збільшення ставок на 20-25%, а не у 2-6 разів, як вийшло по факту. Чи то у нас виконавчі органи так працюють, що не змогли донести реальні цифри, чи й справді це була запланована дія задля наповнення бюджету за будь яку ціну, однак ситуацію можна і потрібно вирішити. За два тижні ми повернемось до сесійної зали, де я запропоную свій проект рішення щодо скасування затвердженої техдокументації. Це не означає, що ми проти перерахунків чи не розуміємо важливості цього процесу. Ми виступаємо за прозорість його проведення та адекватне збільшення вартості земель”, – резюмував Цертій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Найбільше від нової нормативно-грошової оцінки землі постраждали підприємці, однак зачеплять перерахунки усіх” – Олександр Цертій  

Оновлену нормативно-грошову оцінку землі можна відмінити, однак на це потрібна політична воля” – Олександр Цертій
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований