Судитимуть 20-рiчного мешканця Свiтловодська, якого обвинувачують у незаконному рибному промислi.
Про це повiдомляє обласна прокуратура, iнформує Златопiль.
За даними слiдства, наприкiнцi квiтня чоловiк прибув до акваторiї нижнього б’єфу греблi Кременчуцької ГЕС поблизу одного iз садових товариств Свiтловодської громади. Для незаконного вилову вiн використав надувний човен та п’ять заборонених рибальських сiток.
Уже наступного ранку правоохоронцi та працiвники рибоохоронного патруля викрили його пiд час витягування сiток iз води разом iз уловом. У чоловiка вилучили човен, весла, забороненi знаряддя лову та тисячi незаконно виловлених рибин.
Серед вилученого улову — понад 2700 плiток, бiльше 1200 плоскирок, десятки синцiв, а також лящi, окунi, карась та iнша риба. За висновками експертiв, такими дiями водним бiоресурсам України завдано збиткiв на суму 6 млн 329 тис. гривень.
Крiм того, прокурором заявлено цивiльний позов для вiдшкодування завданих державi збиткiв у повному обсязi.
Санкцiя статтi передбачає покарання у виглядi штрафу, обмеження волi або позбавлення волi на строк до трьох рокiв.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині ніжка від табурета стала знаряддям вбивства
