07 грудня 2019, субота

Питання переповненості ГПД вирішуватимуть кропивницькі депутати

Станом на сьогодні у кропивницьких школах функціонує 160 груп продовжного дня на фунуціонування, яких в бюджеті необхідно передбачити додатково 4,6 мільйонів гривень.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Оскільки наразі питання невирішене, в групи збирають дітей з декількох класів одночасно, що призводить до їх переповненості.

Так, за словами представниці “Батьківської ради” Євгенії Захарченко у НВО №18 безпосередньо зараз в одній групі перебуває 56 дітей, що є порушенням санітарних, педагогічних та навіть протипожежних норм.

З метою вирішення даної ситуації “Батьківська рада” зареєструвала петицію, яку на сьогоднішньому засіданні профільної депутатської комісії й розглядали народні обранці.

Оскільки більша частина депутатів присутніх в комісії є представниками педагогічних колективів, вимоги батьків одразу сприйняли серйозно та зауважили – проблему знають і над її вирішенням вже працює управління освіти. Тим не менш, як стало відомо в ході дискусії, як і з ситуацією поділу шкількних класів на підгрупи, закрити питання можливо лише додатковим фінансуванням, яке спробують знайти як в місцевому бюджеті так і звернувшись з відповідним запритом до Уряду. Зробити це планують на найближчому засіданні сесії міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для вивчення шкільних предметів у підгрупах до кінця року не вистачає понад 9 мільйонів гривень

Окрім того прозвучала й пропозиція зробити групи продовженого дня частково платною послугою, аби за рахунок батьківських внесків закрити принаймні частину витрат. 

Питання переповненості ГПД вирішуватимуть кропивницькі депутати
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований