29 травня 2020, п’ятниця

Рок-гурт з Кіровоградщини присвятив концерт загиблому герою (ФОТО)

Гурт зі Знам`янщини  “Проти течії” презентував у Кропивницькому пісні з свого нового альбому, під назвою “Шляхом вітру і вогню”, інформує Златопіль.

Виступ , який відбувся вчора, 15 травня, був присвячений загиблому в АТО Павлові Дришлюку.

Довідка:  Павло Дришлюк – офіцер повітряних сил Збройних Сил України, який загинув 6 червня 2014 р. у боях під Слов’янськом, рятуючи побратимів та мешканців Слов’янська.

Слід зазначити, що концерт рок-виконавців мав дещо незвичний формат, адже перша його частина складалася з композицій нового альбому, а друга з перевірених часом та любов’ю шанувальників пісень гурту. Між цими ж частинами відбулася трансляція фіналу Чемпіонату світу з футболу серед юніорів, в якому грав син загиблого військовослужбовця Кирило, раніше гравець кропивницької “Зірки”, а зараз “Олександрії”.

Виступ рокерів був як завжди драйвовим та енергійним, особливо друга його частина, що почалася одразу після фінального свистка арбітра, який символізував перемогу українських футболістів над корейською командою, з рахунком 3:1. Заряджені на позитив глядачі не могли втриматися на місцях і підтримали виконавців танцями.

Рок-гурт “Проти течії”, створений у грудні 2011 року у місті Знам`янці, широко відомий за межами нашої області, соліст якого Рама Вішес не раз відвідував хлопців в “гарячих точках” на сході України. Тож патріотичний рок, який транслюють виконавці та автори своїх пісень, має широке коло шанувальників серед патріотів та захисників нашої країни.

Детальніше з діяльністю гурту та історією створення нових композицій альбому “Шляхом вітру і вогню” можна ознайомитися за посиланням.

Рок-гурт з Кіровоградщини присвятив концерт загиблому герою (ФОТО)
2 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований