19 січня 2020, неділя

Рятувальники Кiровоградщини отримали нагороди (ФОТО)

У Кропивницькому начальник Управлiння полковник служби цивiльного захисту Вiталiй Миронюк вручив нагороди рятувальникам.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

19 лютого начальник Управлiння ДСНС у Кiровоградськiй областi полковник служби цивiльного захисту Вiталiй Миронюк пiд час оперативної наради вiдзначив працiвникiв Управлiння та пожежно-рятувальних пiдроздiлiв за вагомий особистий внесок у справу цивiльного захисту населення, за мужнiсть i героїзм, виявленi пiд час лiквiдацiї наслiдкiв надзвичайної ситуацiї, що виникла на територiї 6 арсеналу Збройних сил України в Iчнянському районi Чернiгiвської областi, смiливi та рiшучi дiї, пiд час рятування життя людей та за результатами роботи у 2018 роцi.

Зокрема, нагрудними знаками “За безпеку народу”, “Знак пошани” та “За вiдвагу в надзвичайнiй ситуацiї” нагороджено фахiвцiв групи пiротехнiчних робiт АРЗСП Управлiння, оперативно-координацiйного центру Управлiння, 1-го ДПРЗ м. Кропивницький, 2-го ДПРЗ м. Олександрiя, 19-ї ДПРЧ м. Новоукраїнка та 23-ої ДПРЧ м. Мала Виска.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi правоохоронцi “розмiновували” виборчу дiльницю (ФОТО)

Грамоти ДСНС України та У ДСНС України у Кiровоградськiй областi отримали працiвники групи пiротехнiчних робiт АРЗСП Управлiння, вiддiлу реагування на НС Управлiння та 19-ї ДПРЧ м. Новоукраїнка.

Вручаючи нагороди, Вiталiй Миронюк подякував кожному рятувальниковi за бездоганну самовiддану службу та побажав подальших професiйних звершень.

Рятувальники Кiровоградщини отримали нагороди (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований