22 серпня 2019, четвер

Сергій Євтушок: Так звана оптимізація «Укрпошти» залишить людей без пенсій

«Оптимізація» роботи ПАТ «Укрпошти» призведе до того, що люди в сільських населених пунктах не зможуть отримати пенсійні виплати.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

Він нагадав, що з 1 січня 2019 року планується закрити від 5 до 7 тисяч сільських відділень «Укрпошти». Окрім того, генеральний директор національного оператора поштового зв’язку Ігор Смілянський офіційно заявив про намір припинення надання послуг із доставлення пенсій.

«Таке рішення є неприпустимим. Люди залишаться без пенсій. Особливо це стосується сільських населених пунктів, де альтернативи «Укрпошті» немає. Припинення доставлення пенсій – це стаття економії, до якої менеджмент міг би вдатись в останню чергу», – написав народний депутат від «Батьківщини».

Така недолуга ініціатива «оптимізації» роботи національного оператора, яка полягає у закритті поштових відділень та масовому скороченні їх працівників, стала поштовхом до зростання соціальної напруги та збурення у суспільстві.

«Така нездатність керівника ПАТ «Укрпошта» до адекватного управління змушує нас вжити відповідні заходи –  відсторонити його від займаної посади та залучити до управління оператором ефективний менеджмент», – переконаний Сергій Євтушок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-посол США в Україні Джон Гербст: Юлія Тимошенко не друг Кремля, вона прихильник себе

З огляду на це політик разом із лідером партії Юлією Тимошенко зареєстрували проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо звільнення Ігоря Смілянського з посади Генерального директора ПАТ «Укрпошта» (№9376)

Сергій Євтушок: Так звана оптимізація «Укрпошти» залишить людей без пенсій
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований